ZoneX je online!

Dovolte, abych vám představil stránky hudebního projektu ZoneX. Stránky jsou rozděleny do následujících sekcí:

  • Úvodní stránka: Nejčerstvější novinky se dozvíte hned zpočátku - aktuální album, singl, video či zajímavé informace vám již neuniknou. Na tuto titulní stranu se můžete kdykoli vrátit kliknutím na logo ZoneX v levém horním rohu.
  • Novinky: Zde najdete archiv všech novinek. Po kliknutí na nápis dané novinky se vám zobrazí podrobnější informace, stejně jako v tomto případě.
  • Diskografie: Kompletní přehled mé tvorby. Kromě úvodního statistického okénka a odkazu na abecední seznam skladeb se tu seznámíte se všemi alby a singly. U každého z nich vidíte přední obálku, název, datum vydání a seznam skladeb včetně jejich délky. Po kliknutí na obálku dané nahrávky získáte ještě více informací - užitečné odkazy (poslech + stažení alba nebo singlu), přední i zadní obálku ve velkém rozlišení, stručný popis alba/singlu a jeho autoři a nakonec detailní rozbor nahrávky, skladeb a obálky.
  • Biografie: Kousek po kousku se dozvíte, jak jsem se dostal ke skládání hudby, jak vznikl projekt ZoneX a co všechno mu předcházelo.
  • Odkazy: Interaktivní odkazy na mé stávající profily na BandZone, Youtube a Vivala.cz - vše na jednom místě.

Do všech těchto sekcí se dostanete stisknutím tlačítka MENU v pravém horním rohu a vybráním požadované sekce, ať už se nacházíte kdekoli na stránce.

Věřím, že vám tento přehled pomůže se na stránkách lépe zorientovat. Rádo se stalo. :-)

PS: Stávající profily budu aktualizovat i nadále. Na BandZone máte nejrychlejší a nejjednodušší přístup k poslechu a stažení všech písniček a také zde najdete celou fotogalerii, kterou z kapacitních důvodů nemůžu převést na tyto stránky. Na Youtube se nachází všechny audioklipy a ostatní videa. A na Vivala.cz je možno při stažení skladeb finančně podpořit autora projektu.