NOVINKY

Nebojte se klikat na žluté nadpisy, často to jsou odkazy na jiné stránky. ;-)

Předsevzetí do nového roku??

2. února 2019

Na silvestra 2017 jsem na tyto stránky vložil předsevzetí na rok 2018, co všechno plánuji se ZoneX udělat. Plány se nezměnily, jen jsem nedodržel termín. Pojďme si to rozebrat:

  • vydat singl Rock ON! - poslední kousek z alba v novém kabátě - pracuje se na tom
  • vydat EP 2©18 - speciální edice alba s bonusovými remixy a raritním materiálem - všechno bude
  • připravovat nové studiové album - složena první demíčka
  • zvážit možnost založení veřejného Facebook profilu - profil založen
  • zveřejnit alternativní verzi videoklipu World Without Cars s dříve nepoužitými záběry - hotovo

V průběhu loňského roku jsem pilně pracoval na nové hudbě. Uznávám, svou pozornost jsem směřoval převážně na své jiné hudební projekty a na přípravu materiálu na následující album. I když mohlo vypadat, že ZoneX byl definitivně pohřben, nezahálel jsem a složil něco přes 20 demíček. Nyní by chtělo vrátit se zpět k prvotnímu albu a definitivně uzavřít jednu etapu tvorby. Prvním náznakem, že to myslím vážně, je právě uveřejněné alternativní video k singlu World Without Cars. Obsahuje dříve nepoužité záběry, na pozadí hraje Club Mix. Facebookový profil jsem si založil už v září, ale věnoval jsem se mu asi tak jako singlu Rock ON!...

Hudba je mým koníčkem, a když na ni není čas, energie ani nálada, jde prostě stranou. Rok 2018 byl pro mě z hlediska osobního života zlomový, plno změn, plno výzev, takže se to musí ještě trochu utřepat. Děkuji, že jste stále se mnou, děkuji vám za trpělivost a jednou to určitě dotáhnu do zdárného konce. :-)

Váš SobJiř


ZoneX je na FB!!

1. září 2018

Jak můžete vidět v předchozí novince, pomalu ale jistě začínám naplňovat svá novoroční předsevzetí. Průběžné skládám první dema a samply k připravovanému albu a také jsem si založil Facebookový profil! Bylo na čase seznámit se s těmito 'novými technologiemi'. :-D Nezapomeňte si mě přidat do přátel, lajkovat, komentovat, sdílet. :-D Začněte klepnutím sem. Díky moc za přízeň. Intenzivně pracuji i na splnění dalších předsevzetí - stay tuned!


Předsevzetí do roku 2018

31. prosince 2017

  • vydat singl Rock ON! - poslední kousek z alba v novém kabátě
  • vydat EP 2©18 - speciální edice alba s bonusovými remixy a raritním materiálem
  • připravovat nové studiové album
  • zvážit možnost založení veřejného Facebook profilu
  • zveřejnit alternativní verzi videoklipu World Without Cars s dříve nepoužitými záběry

Rap With Me - před a po

8. prosince 2017

Jako vždy, na Bandzone jsem přidal pár snímků ze zákulisí tvorby obálky aktuálního singlu.


Rap With Me vyšel

8. října 2017

Více info + odkazy v diskografii.


Rap With Me vyjde

26. září 2017

8. října se těšte na další singl - Rap With Me. Tentokrát všechny důležité informace zveřejňuji ihned, místo abych je postupně odkrýval. Už teď znáte tracklist včetně časů, přední i zadní obálku a datum vydání. Za málo. ;-)


Vývoj obálky Daily Routine - foto na BandZone

1. srpna 2017

Na BandZone jsem přidal novinku, v níž vám ukazuji, jak to vypadalo, než se obálka aktuálního singlu dostala na svět. Koukněte na obrázky, které tady na stránky z kapacitních důvodů nedávám.


24.7. - 24/7

24. července 2017

Dnes, 24. 7., vychází singl Daily Routine s podtitulem 24/7 - jaká náhoda, že? :-D Více info a odkazy ke stažení, poslechu i tanci najdete v diskografii.


Vytvořena nová sekce - Videogalerie

22. července 2017

Najdete ji pod starou známou nabídkou MENU v pravém horním rohu každé stránky nebo se k ní dostanete i přes stránku titulní. A teď už vám žádná videa z mého Youtube kanálu neuniknou. ;-)


Termín se posouvá, omlouvám se...

27. června 2017

Nový singl jsem z různých důvodů nestihl ani nestihnu dokončit do konce června. Věřím, že vydání se neposune až na 24. 7., i když by toto datum bylo velice stylové. :-) Díky za trpělivost.

Aktualizace: Ale jo, to datum se mi líbí, necháme to na toho 24. 7. :-)


Dalším singlem bude Daily Routine

20. května 2017

Singlový maraton pokračuje již čtvrtým kouskem do sbírky.


ZoneX vyšel do světa

16. dubna 2017

Své internetové působiště jsem rozšířil o další 3 profily - SoundCloud, Jamendo, Bandcamp.


Klip je venku!!

29. března 2017

Už tomu asi nikdo nevěřil, ale nakonec se to podařilo - videoklip k aktuálnímu singlu World Without Cars je hotov a můžete se na něj podívat na Youtube.


ZoneX je online!

26. února 2017

Ano, podařilo se! Po profilech na BandZone, Youtube a Vivala jsem si založil i své vlastní internetové stránky. Věřím, že se vám líbí a že se v nich snadno zorientujete. Přeji příjemné brouzdání. :-)

PS: Klikněte na nadpis článku pro více informací.